✅امروز آخرین مهلت بخشودگی دو برابری جریمه‌های رانندگی/ بازگشت جریمه‌ها از فردا

✅امروز آخرین مهلت بخشودگی دو برابری جریمه های رانندگی/ بازگشت جریمه ها از فردا
https://telegram.me/lawpress

رئیس مرکز اجرائیات سرهنگ احمد کرمی اسد در گفت و گو با خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان، گفت: بر اساس تبصره 20 قانون بودجه 95 در صورتی که مالکان وسایل نقلیه نسبت به #پرداخت #اصل #جرایم #معوق #رانندگی خود تا پایان سال 94 اقدام کنند، 2 برابری #دیرکرد آنها #بخشوده شود.

وی افزود: بر این اساس ، مالکان وسایل نقلیه تا پایان آذرماه اگر جرایم معوق رانندگی خود را تا پایان سال 94 پرداخت کنند می‌توانند از این تسهیلات برخوردار شده و به جای پرداخت جریمه 2 برابری، اصل مبلغ را بپردازند.

رئیس مرکز اجرائیات پلیس راهور #ناجا با تاکید بر این که این مهلت به هیچ وجه تمدید نمی‌شود، تصریح کرد: امروز آخرین مهلت رانندگان است تا برای استفاده از این بخشودگی نسبت به واریز جرایم رانندگی خود اقدام کنند. اگر راننده ای تا پایان امروز جرایم رانندگی خود را پرداخت نکنند، از صبح فردا بار دیگر جریمه دو برابر شده در سوابق وی اعمال می شود.

وی با بیان اینکه تمامی اسیستم های پلیس راهور امروز برای دریافت ریز جریمه فعال هستند، تاکید کرد: سامانه های پلیس راهور امروز اماده به کار بوده و سعی شده است از قطع شدن سیستم جلوگیری شود تا رانندگان در روز آخرین اجرای این قانون بتوانند از این تسهیلات استفاده کنند.

کرمی اسد گفت: رانندگان برای استفاده از این تسهیلات نیازی به مراجعه به راهنمایی و رانندگی ندارند و این تسهیلات به طور متمرکز در سامانه اجرائیات پلیس راهور اجرایی شده است و بر این اساس مالکان وسایل نقلیه می‌توانند با ارسال VIN وسیله نقلیه به همراه * در پایان آن به سامانه پیامکی 1101202020 شناسه قبض و پرداخت و مبلغ جریمه خود را دریافت کرده و همانند سایر قبوض از طریق دستگاه‌های خودپرداز و یا اینترنت بانک خود آنرا پرداخت کنند.

وی افزود: همچنین مالکان وسایل نقلیه می‌توانند از طریق شماره 120 از مبلغ جریمه خود مطلع شوندو یا با مراجعه به مراکز پلیس +10 و یا سایت اینترنتی پلیس راهور به نشانی www.rahvar120.ir نسبت به دریافت صورت وضعیت تخلفات رانندگی خود و پرداخت آن اقدام کنند.
✅لينك عضويت در كانال حقوق پرس:👇👇👇
https://telegram.me/lawpress