✅هشدار سازمان امور مالیاتی درباره کلاهبرداری از مؤدیان. ✅لینک عضویت در کانال حقوق پرس: 👇👇👇

✅هشدار سازمان امور مالیاتی درباره کلاهبرداری از مؤدیان
@Lawpress

🔹طی روزهای اخیر، برخی افراد سودجو و فرصت‌طلب با شیوه‌هایی متقلبانه سعی نموده‌اند ضمن ارسال نامه‌های جعلی و ارایه یک عدد لوح فشرده حسابداری حاوی یک نرم افزار و اپلیکشین جعلی، برخی مؤدیان محترم را به ارایه اطلاعات حساب بانکی خود ترغیب نموده‌اند و در ادامه وجوه حساب‌های این مؤدیان مورد سرقت قرار گرفته است.

🔹به اطلاع مؤدیان گرامی می رساند، سازمان امور مالیاتی هیچگونه لوح فشرده، نرم افزار، اپلیکیشن، پیامک، نمابر یا نامه الکترونیک و ... متضمن درخواست اطلاعات شخصی حساب‌های بانکی (از قبیل شماره، تاریخ انقضاء، رمز دوم و ... کارت بانکی) به مؤدیان محترم ارسال نکرده و اصولاً تقاضای چنین اطلاعات محرمانه مالی، حاکی از اقدام به کلاهبرداری است.

🔹همچنین تمامی پرداخت های مالیاتی صرفاً می‌بایست از طریق واریز به حساب‌های مشخص و اعلام شده سازمان در نزد خزانه داری کل کشور و به نام مالیات (با استفاده از دستگاه‌های کارتخوان بانکی مستقر در ادارات مالیاتی، پرداخت از طریق درگاه‌های الکترونیکی سازمان امور مالیاتی، یا مراجعه مستقیم به شعب بانک‌های اعلام شده و واریز بدون واسطه وجه به حساب خزانه) صورت پذیرد و مؤدیان می‌باید از هرگونه پرداخت نقدی، با واسطه اشخاص متفرقه، خارج از مجاری تعیین شده توسط سازمان به ویژه واریز به حساب‎های شخصی یا به نام اشخاص، جداً خودداری فرمایند.

🔹مؤدیان محترم مالیاتی در مقابل این‌گونه افراد سودجو، مراتب را در اسرع وقت به اداره امور مالیاتی مربوطه و یا دفتر مرکزی حراست به شماره تلفن ۳۹۹۰۳۷۵۲ و یا دفاتر حراست مستقر در ادارات مالیاتی در سراسر کشورگزارش نمایند.

✅لينك عضويت در كانال حقوق پرس:👇👇👇
‏https://telegram.me/lawpress