پورمحمدی در گفت وگوی اختصاصی با خانه ملت:

پورمحمدی در گفت وگوی اختصاصی با خانه ملت:

✅ورود و توزیع مواد مخدر در زندان ها نسبت به گذشته کاهش چشمگیری داشته است
@lawpress
وزیردادگستری با تاکید براینکه برای جلوگیری از ورود مواد مخدر و توزیع آن در زندان ها حفاظت های خوبی صورت می گیرد، گفت: خلافکاران و مجرمان از هوش های شیطانی جدی برخوردار هستند.

مصطفی پورمحمدی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، درخصوص توزیع مواد مخدر در زندان ها، گفت: متاسفانه درشرایطی که مواد مخدر درجامعه وجود دارد، شاهدیم که متاثر از یکسری راه‌ها، این مواد به داخل زندان ها و مراکز حفاظت شده نیز راه پیدا می‌کند.

وزیردادگستری با اشاره به اینکه تلاش های جدی از سوی مسئولان برای مقابله با ورود مواد مخدر به زندان ها صورت گرفته است، افزود: اما این موضوع واقعیتی است که متاسفانه وجود دارد، البته امکانات لازم از سوی سازمان زندان ها در زندان ها برای جلوگیری از این موضوع وجود دارد اما هوش خلافکاران و مجرمان دربرخی شرایط بسیار زیاد است.

وی با تاکید براینکه از زندان ها برای جلوگیری از ورود مواد مخدر و توزیع آن حفاظت های خوبی صورت می گیرد، تصریح کرد: خلافکاران و مجرمان از هوش های شیطانی جدی برخوردارهستند و این موضوع تاکنون آسیب‌ها و گرفتاری‌های بسیاری را به وجود آورده است.

🔹ورود و توزیع مواد مخدر در زندان ها نسبت به گذشته کاهش بسیاری داشته است
@lawpress
پورمحمدی با بیان اینکه ورود و توزیع مواد مخدر در زندان ها نسبت به گذشته کاهش بسیاری داشته است، تصریح کرد: متاسفانه این مشکل هنوزهم وجود دارد که برای مقابله با آن باید به مباحثی مانند بودجه و امکانات توجه اساسی داشت، البته سازمان زندان ها گرفتاری های زیادی دارد و به طورحتم بودجه مشکل اصلی و جدی این سازمان است.

وزیردادگستری با اشاره به اینکه دولت و مجلس به دنبال حمایت های جدی از سازمان زندان ها هستند، گفت: اما واقعیت آن است که کمبودها در سازمان زندان ها همچنان جدی است.
✅لينك عضويت در كانال حقوق پرس:
https://telegram.me/lawpress