ادامه از پست قبل 👆. org

ادامه از پست قبل 👆
https://t.me/MiladNouriChannel/143

Udemy.com
یودمی دارای دوره‌های آموزشی متنوع در موضوعات مختلف برنامه‌نویسی وب و موبایل، دیتابیس، امنیت، سخت‌افزار، بیزینس، دیجیتال مارکتینگ، رشد شخصی، لایف استایل، عکاسی، فیتنس، ریاضی و... است که در هر بخش تعداد بسیار زیادی کورس رایگان هم داره.

Coursera.org
کورسرا علاوه بر علوم کامپیوتر مثل برنامه نویسی وب و موبایل و الگوریتم و امنیت و شبکه، کورس‌های متنوعی در دسته‌های مختلف مثل آموزش زبان و فیزیک و شیمی و حیوانات و... رو هم شامل میشه. کورس‌های این سایت رو می تونید بر اساس اسکیل، عنوان شغلی و ... فیلتر کنین. برخی از آموزش‌هایی که در این سایت ارائه میشه عبارتند از: دیپ لرنینگ، بیگ دیتا، ماشین‌لرنینگ، دیتا ساینس، دیجیتال مارکتینگ

Codecademy.com
کدکدمی بصورت تخصصی آموزش‌های تعاملی برای یادگیری کد زدن ارائه میده که می‌تونید بر اساس موضوع (برنامه نویسی موبایل، دیتاساینس و...) یا براساس زبان برنامه نویس(روبی، جاوا و...)، آموزش مورد نظرتون رو پیدا کنید. این سایت به کاربران هفت روز دسترسی رایگان ارائه میده.

Skillshare.com
اسکیل شِیر هم دوره‌های آموزشی در موضوعات مختلف مثل برنامه‌نویسی، طراحی، تصویرسازی، یوایکس، موزیک سازی و عکاسی و نویسندگی و... ارائه میده. توی این سایت می‌تونید فیلتر کنید مثلا آموزش‌های مربوط به فریلنسینگ که طول دوره‌شون بین نیم ساعت تا یک ساعت هست رو پیدا کنید و...

Lynda.com
لیندا هم بعنوان یکی از معروف‌ترین پلتفرم‌های آموزشی، دوره‌های آموزشی متنوعی در زمینه برنامه‌نویسی و طراحی و سئو و انیمیشن و مدلسازی سه بعدی و اتوکد و ... ارائه میده. آموزش‌های این سایت رو میشه بر اساس سطح (مبتدی، متوسط، حرفه‌ای) و حتی بر اساس نام شرکت‌ها (ادوبی، اپل، آمازون، اتودسک و...) فیلتر کرد. برای استفاده از دوره‌های لیندا باید اکانت ماهیانه خریداری بشه که یک ماه عضویت رایگان ارائه میده، اما با توجه تصاحب این سایت توسط لینکدین و مشکل تحریم‌ها، در مواردی دوستان ایرانی با محدودیت‌هایی برای دریافت اگانت یکماهه مواجه شده‌اند.

Linuxacademy.com
لینوکس آکادمی همونطور که از اسمش پیداست، دوره‌های آموزشی در زمینه لینوکس، کلود کامپیوتینگ، مدیریت سرور، کانتینرها و ... ارائه میده. این سایت هم برای اعضا یک پلن رایگان داره که شامل برخی محدودیت‌هاست.

udacity.com
یو دی ای سیتی هم آموزش‌های مختلفی در موضوعات متنوع نظیر برنامه‌نویسی و طراحی و دیتاساینس و ماشین لرنینگ و هوش مصنوعی و روباتیک و... ارائه میده که در کنار آموزش‌های دارای هزینه، شامل برخی دوره‌های رایگان هم میشه.

cybrary.it
آموزش‌های این سایت در حوزه امنیت سایبری، تست هک و نفوذ، اصول رمزنگاری و... متمرکز است و کلیه دوره‌های این سایت بصورت کاملا رایگان ارائه میشه.

dataquest.io
دیتاکوئست مناسب افرادی‌ست که به دیتاساینس و داده‌کاوی علاقه‌مندند. آموزش‌های این سایت از اصول دیتابیس گرفته تا ماشین‌لرنینگ و آنالیز دیتا با پایتون و... رو شامل میشه. این سایت هم علاوه بر اکانت‌های غیررایگان، پلن رایگان هم داره که امکان استفاده از آموزش‌ها رو بصورت رایگان فراهم می‌کنه که نسبت به اکانت‌های غیررایگان محدودیت‌هایی (مثل مدودیت تعدا پروژه آموزشی و ...) دارد.

datacamp.com
دیتاکمپ هم مثل دیتاکوئست مناسب علاقه‌مندان به دیتاساینس است و در کنار اکانت‌های دارای هزینه، اکانت رایگان هم ارائه میده.

katacoda.com
کاتاکدا آموزش‌هایی در زمینه داکر و کانتینر و تنسورفلو و .. ارائه میده و برای علاقه‌مندان به این موضوعات پایگاه آموزشی مناسبی‌ست.

cloudacademy.com
کلودآکادمی همونطور که از اسمش پیداست، مباحث اموزشی در زمینه دوآپس، وبسرویس‌های آمازون، مایکروسافت آزور، گوگل کلود و ... رو شامل میشه. این سایت شامل پلن رایگان نیست و برای آموزش باید اکانت خریداری شود.

📝 @MiladNouriChannel