سلام:)..۲۰۲۱ بالاخره تمام شد

سلام :)

۲۰۲۱ بالاخره تمام شد. از نظر من ۲۰۲۲ سالی است که سقف تاریخی (ATH) آلتکوین‌های ارزشمند در اون ثبت خواهد شد. معتقدم در سال جدید علاوه بر DEXها، Multichain Bridgeهای غیرمتمرکز اهمیت زیادی پیدا خواهند کرد. همچنین پروژه‌های شاخص در اکوسیستم‌هایی که سرمایه زیادی در سال ۲۰۲۱ بهشون وارد شده مثل Matic و Fantom و‌ Arbitrum از نظر من این پروژه‌های مادر که در حال اکوسیستم‌سازی هستند الان ثروتمند شدند و قطعا به رشد اکوسیستم خودشون جهت رقابت هرچه تمام با مواردی مثل بایننس اسمارت چین و... خواهند پرداخت.

امیدوارم سال خوبی باشه و از همه مهمتر اینکه در تشخیص زمان مناسب خروج موفق باشید. انتظار سودهای چند ده برابری نداشته باشید و اگر پروژه‌ای بهتون سود چند برابری خوبی داد، ۷۰-۸۰ درصد خارج بشید و منتظر ریزش شدید مارکت و ورود به زمستان کریپتو بمانید و مابقی رو بلندمدت نگهداری کنید برای اتفاقات خاصی که گاهی در مارکت کریپتو رقم می‌خوره. از پروژه‌های بی‌ارزشی مثل دوج و شیبا که رشدشون حباب‌گونه و ناشی از تبلیغات است دوری کنید. از ریسک کردن روی احتمالات ضعیف مثل شرایطی که ریپل در اون گرفتار هست و پرداختن به این سناریو که «اگر در دادگاه تبرئه بشه رشد زیادی خواهد کرد» دوری کنید یا با بخش کمی از پورتفوی خودتون ریسک کنید. وقتی می‌بینید پروژه‌ای در اوج Bull Run دست و پاش بسته می‌شه و اجازه رشد بهش نمی‌دن مطمئن باشید بحث رقابت‌های تجاری سنگین مطرح است و قطعا بخشی از مارکت‌سازها یا رقبا به دنبال زمین زدن اون پروژه هستند.

⚠️ این مطلب توصیه مالی یا سرمایه‌گذاری نیست. مارکت کریپتو بسیار پر ریسک است. لازمه فعالیت در این مارکت دانش و‌ مطالعه کافی است در غیر این صورت مطمئن باشید دیر یا زود تمام سرمایه خود را از دست خواهید داد.

@cryptobyalireza