فراخوان مردی از جنس نیکی.. محمد فاضلی – مدیر پادکست دغدغه ایران

فراخوان مردی از جنس نیکی

محمد فاضلی – مدیر پادکست دغدغه ایران

✅ دکتر علی موسی‌نژاد مردی از جنس نیکی است. یک دهه است که او را می‌شناسم، از وقتی در دوره دکتری جامعه‌شناسی دانشگاه مازندران دانشجوی من شد. او اهل ایلام است و متخصص آسیب‌های اجتماعی، زندگی‌اش را وقف شهرش کرده است. شهری که متأسفانه فقر، بیکاری و شماری از مسائل دیگر آسیب‌های اجتماعی را در آن افزایش داده‌اند.

✅ علی موسی‌نژاد به تنهایی به اندازه یک خیریه بزرگ برای شهرش کار می‌کند. بعید می‌دانم مقام دولتی یا آدم سرشناسی در این شهر باشد که موسی‌نژاد و فعالیت‌هایش را نشناسد. او حالا فراخوان داده با جمع‌آوری کمک‌های مردمی به آسیب‌دیدگان و خانواده‌های محروم شهر ایلام در زمینه‌های زیر کمک و فعالیت‌های دو دهه گذشته خود را بیشتر کند. زمینه‌های کار خیر او عبارتند از:

🔹تهیه و توزیع سبد غذایی
🔹پرداخت اجاره منزل
🔹هزینه‌های دارو و درمان
🔹خرید وسایل منزل مانند فرش، یخچال، بخاری و ...
🔹جهیزیه برای دختران یتیم نیازمند
خرید لباس
🔹خرید نوشت‌افزار و پرداخت شهریه دانش‌آموزان و دانشجویان
🔹هزینه کلاس‌های تقویتی و تهیه منابع کنکور
🔹خرید کتب درسی دانشجویان
🔹تهیه و توزیع بسته‌های بهداشتی

✅ او عمدتاً به خانواده‌هایی کمک می‌کند که بر اثر مرگ، طلاق یا متارکه والدین، ابتلای اعضای‌شان به انواع سرطان، ام.اس، بیماری‌های قلبی و عروقی، بیماری‌های کلیوی، بیماری‌های مادرزادی و انواع معلولیت‌های از تأمین مخارج‌شان ناتوان شده‌اند.

⭕️ پیش از من نیز دکتر صادق زیباکلام و دکتر حسن محدثی (جامعه‌شناس) با شناخت از علی موسی‌نژاد، فراخوان کمک او را بازنشر کرده‌اند.

شماره کارت و شبای واریز کمک‌ها:
6104337530275567
IR170120010000004239702888

⭕️ دکتر علی موسی‌نژاد تصاویر دردناکی از خانواده‌های نیازمند کمک هم ارسال کرده بودند که من از انتشار آن‌ها خودداری کردم.

در ضمن، از ایشان خواسته‌ام بعد از پایان کمک‌رسانی، گزارش شفافی از مقدار واریزها به حساب ایشان و هزینه‌های کمک‌رسانی ارائه کنند.

کانال تلگرام آقای موسی نژاد جهت ارتباط با خودشان:
https://t.me/+6yQpMHerwro1M2Q0

@fazeli_mohammad