​اولین NFT‌های مبتنی بر شبکه TON به زودی قابل دسترس خواهند بود …ما مفتخریم اعلام کنیم که به زودی یک پلتفرم رسمی معاملاتی NFT مبتنی

​اولین NFT‌های مبتنی بر شبکه TON به زودی قابل دسترس خواهند بود …ما مفتخریم اعلام کنیم که به زودی یک پلتفرم رسمی معاملاتی NFT مبتنی

اولین NFT های مبتنی بر شبکه TON به زودی قابل دسترس خواهند بود.

ما مفتخریم اعلام کنیم که به زودی یک پلتفرم رسمی معاملاتی NFT مبتنی بر TON راه اندازی می شود و در آن هر کاربر می تواند توکن های غیر قابل معاوضه (غیرمثلی) را بخرد یا بفروشد.

بازار NFT در بلاک چین TON در مراحل اولیه توسعه خود است و بنابراین کاتالوگ و محصولات متنوع زیادی که بتوان به آن بالید هنوز در دسترس نیست. با این وجود، کمی درمورد پروژه های با کیفیتِ این زمینه که در حال کار بر روی آن هستیم، می گوییم.

یکی از این پروژه ها TON Diamonds است، تیمی از پیشگامان NFT در TON که 10,000 توکن غیرقابل معاوضه منحصر به فرد ایجاد کرده است.

در حال حاضر، هیچ TON Diamonds برای فروش موجود نیست. با این حال، با راه اندازی بازار NFT مبتنی بر TON، ممکن است فرصتی برای کاربرانی که علاقه مند به خرید این الماس های NFT هستند، ایجاد شود؛ البته در صورتی که صاحبان آنها تصمیم و قصد به فروش داشته باشند.

پس از راه اندازی بازار NFT، تیم TON Diamonds نیمی از کارمزد فروش خود را در توسعه محصولات و خدمات اکوسیستم TON سرمایه گذاری خواهد کرد.

علاوه بر این، TON Diamonds و تیم Tonkeeper بر روی یک سیستم یکپارچه توافق کرده‌اند که به کاربران اجازه می‌دهد NFT‌های خود را مستقیماً در این اپلیکیشن ذخیره کنند.

جزئیات این همکاری و خبرهای دیگر مربوط به آن به زودی در کانال رسمی TON Diamonds منتشر خواهد شد: https://t.me/tondiamonds