✅آخرین جزییات بازداشت یکی از اعضای شورای شهر آبادان به اتهام ارتشا. عمومی و انقلاب شهرستان آبادان:

✅آخرین جزییات بازداشت یکی از اعضای شورای شهر آبادان به اتهام ارتشا
@Lawpress

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان آبادان:

🔹بر اساس گزارشی از اداره اطلاعات شهرستان آبادان مبنی بر وقوع یکسری تخلفات و جرائم عمدتا مالی، رسیدگی قضایی به موضوع و تعقیب متهمین در دستور کار بازپرس شعبه دوم دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان آبادان قرار گرفت.

🔹ادله و مدارک مربوطه منجمله اسناد مجعول استفاده شده توسط متهمین جمع آوری و مشخص شد که این تیم چندنفره از طریق یکی از اعضاء شورای اسلامی شهر آبادان قرارداد‌های پیمانکاری با شهرداری منعقد کرده و مبالغی از حساب‌های شهرداری تحصیل کرده اند. بررسی ابتدایی انجام گرفته حکایت از برداشت بیش از بیست و هفت میلیارد ریال از بیت المال دارد.

🔹همچنین در تحقیقات مشخص شد که اشخاص حقیقی موصوف بعد از هر پیمانی مبالغی متفاوت به عضو موصوف شورای اسلامی شهر آبادان پرداخت کرده‌اند. اعضاء اصلی تیم مزبور به اتهام جعل اسناد، استفاده از اسناد مجعول و کلاهبرداری تحت تعقیب قرار گرفته و یکی از آن‌ها به همین اتهام با قرار بازداشت موقت به زندان اعزام شد.

🔹عضو موصوف شورای اسلامی شهر آبادان نیز به اتهام ارتشاء با صدور قرار بازداشت موقت به زندان اعزام و دستورات قضایی لازم به منظور جلب دیگر افراد تیم مزبور توسط بازپرس شعبه دوم صادر شده است./میزان


✅عضویت در كانال تلگرام🔻
‏https://telegram.me/lawpress


◀️اینستاگرام🔻
‏www.instagram.com/lawpress_page