💢 برگزاری انتخابات گروه‌های علمی- تخصصی، کارگروه‌ها و حلقه مطالعاتی انجمن جامعه‌شناسی ایران (اردیبهشت ۱۳۹۸)

💢 #اطلاعیه برگزاری انتخابات گروه‌های علمی- تخصصی، کارگروه ها و حلقه مطالعاتی انجمن جامعه‌شناسی ایران (اردیبهشت 1398)

به اطلاع اعضای محترم انجمن جامعه شناسی ایران و علاقمندان به عضویت در انجمن می رساند، با توجه به نزدیک شدن به دوره 3 ساله فعالیت نهمین دوره هیئت مدیره و سایر ارکان مدیریتی انجمن در بهار سال 1398، طبق مصوبه جلسه شماره 45 مورخ27 بهمن 1397 هیئت مدیره، مقرر شد که انتخابات گروه های علمی- تخصصی، کارگروه ها و حلقه مطالعاتی بر طبق زمان بندی مشخص در اردیبهشت ماه 1398 برگزار شود.

بدین‌وسیله از کلیه اعضای محترم انجمن، اعضای شورا و مدیران کنونی گروه ها،کارگروه ها، حلقه مطالعاتی و افراد جدید علاقمندان به عضویت در انجمن جامعه شناسی ایران دعوت می شود تا برای شرکت در انتخابات شورای مدیریت گروه ها، کارگروه ها و حلقه مطالعاتی در دوره جدید، نسبت به ثبت نام یا تجدید عضویت خود، حداکثر تا پایان فروردین 1398 اقدام نمایند.

لازم به یادآوری است که بر اساس آیین نامه گروه های علمی تخصصی، کسانی که در سال برگزاری انتخابات عضو پیوسته انجمن باشند و در گروه های مورد نظرشان هم عضو شده باشند، حق شرکت در انتخابات (کاندیدا شدن و رای دادن) آن گروه ها را دارند.

امید است با اقدام به موقع برای تمدید عضویت و یا عضویت جدید، انتخابات گروه های علمی-تخصصی، کارگروه ها و حلقه مطالعاتی به موقع و منظم برگزار شود.

شیرین احمدنیا (مدیر کمیته گروه های علمی – تخصصی)                   
سوسن باستانی (مدیر کمیته عضویت، مشارکت)


▪️برنامه زمان بندی انتخابات گروه های علمی- تخصصی، کارگروه ها و حلقه مطالعاتی انجمن بزودی روی وب سایت انجمن اطلاع رسانی می شود.

 ▪️خواهشمند است برای تمدید عضویت گروه های علمی- تخصصی،کارگروه ها و حلقه مطالعاتی انجمن جامعه شناسی ایران با ایمیل انجمن([email protected]) و یا شماره تلفن88631891 تماس حاصل فرمایید.

https://goo.gl/K5iuah 

@iran_sociology