✅راه اندازی سیستم ابلاغ الکترونیکی در دادگستری زنجان. adlran

✅راه اندازی سیستم ابلاغ الکترونیکی در دادگستری زنجان
@lawpress
به گزارش گروه حقوقی وقضایی خبرگزاری میزان به نقل از روابط عمومی دادگستری کل استان زنجان، خسروی سرپرست معاونت آمار و اطلاعات دادگستری کل استان زنجان گفت: ابلاغ الکترونیکی در استان زنجان از تاریخ 24 مهر ماه امسال در استان زنجان راه اندازی شده است.

وی گفت: در اجرای مفاد مواد 175 و 176 قانون آیین دادرسی کیفری وآیین نامه نحوه استفاده از سامانه‌های رایانه ای و مخابراتی مصوب رئیس قوه قضائیه و دستور اکید رئیس کل دادگستری استان زنجان سامانه ابلاغ الکترونیکی در استان زنجان راه اندازی و موردبهره برداری قرار گرفت.

این مقام مسئول اظهار کرد: بر این اساس از ابتدای آبان ماه امسال ابلاغ الکترونیکی برای و کلاء و کارشناسان الزامی و از مورخه 95/8/10 برای دیگر افراد و مرتبطان پرونده اختیاری و پس از آن برای کلیه افراد الزامی خواهد بود.

خسروی با بیان اینکه لازمه بهرمندی از خدمات قضایی ثبت نام و اخذ و ارائه رسید ثبت نام در سامانه ثنا است که دسترسی به سایت از طریق دفاتر خدمات الکترونیک قضایی و سامانه سمپ و اینترنتی مقدور است.

وی تصریح کرد: ضمنا راهنمای استفاده از سامانه ابلاغ در سایت Ablagh.adlran.ir برای استفاده از آیین نامه ابلاغ الکترونیکی برای کارکنان قضایی و اداری قابل دسترس است.
✅لينك عضويت در كانال حقوق پرس:
https://telegram.me/lawpress